ZAUTOMATYZUJ TWORZENIE POSTÓW

FastTony Post to innowacyjne narzędzie, które rewolucjonizuje sposób tworzenia treści na Facebooku. Wykorzystując zaawansowaną sztuczną inteligencję, FastTony Post automatycznie generuje angażujące posty, dostosowane do Twojej marki i odbiorców. Dzięki niemu zyskujesz nie tylko czas, ale i wartość.

Twoje treści są tworzone z niezwykłą precyzją, zapewniając wysoką jakość i trafność przekazu.

Nasza platforma analizuje dane demograficzne i zainteresowania Twoich fanów, tworząc posty, które zwiększą zasięg i interakcje.

FastTony Post to więcej niż narzędzie – to partner w kreowaniu Twojej cyfrowej obecności.

Oferta promocyjna

PŁACĄC ZA ROK Z GÓRY OSZCZĘDZASZ 530 ZŁ

od 124 zł

Miesięcznie

od 147 zł

Aktywacja

min. 1 rok

Długość umowy

DLACZEGO FASTTONY POST TO NAJLEPSZY WYBÓR DLA TWOJEJ FIRMY?

OSZCZĘDNOŚĆ

TWOJEGO CZASU

FastTony Post automatyzuje proces tworzenia postów, pozwalając Ci zaoszczędzić cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne aspekty prowadzenia biznesu.

ZWIĘKSZONE

ZAANGAŻOWANIE

Sztuczna inteligencja analizuje preferencje Twojej grupy docelowej, tworząc treści, które są bardziej angażujące i przyciągają uwagę odbiorców.

PERSONALIZACJA

TWOJEJ TREŚCI

Narzędzie dostosowuje posty do marki i specyfiki odbiorców, tworząc spersonalizowane i trafione komunikaty, które rezonują z Twoją publicznością.

OPTYMALIZACJA

STRATEGII

FastTony Post pozwala na ciągłą optymalizację treści dzięki stałej analizie danych i wyników, co przekłada się na lepsze wyniki strategii marketingowej Twojej firmy, bez Twojego zaangażowania,

ZWIĘKSZONY

ZASIĘG POSTÓW

Inteligentne algorytmy są w stanie zidentyfikować i wykorzystać trendy oraz wzory zachowań, które pomagają zwiększyć zasięg Twoich postów na Facebooku.

ŁATOŚĆ

OBSŁUGI

FastTony Post jest intuicyjny i łatwy w użyciu, co sprawia, że nawet osoby bez doświadczenia w marketingu cyfrowym mogą skutecznie tworzyć skuteczne kampanie reklamowe.

DLA KOGO JEST FASTTONY POST

  • PRZEDSIĘBIORCÓW I WŁAŚCICIELI MAŁYCH FIRM

  • SPECJALISTÓW DS. MARKETINGU
  • MENADŻERÓW MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH
  • AGENCJI REKLAMOWYCH
  • WSZYSTKICH KTÓRZY PUBLUKUJĄ POSY NA FANPAGE

DLACZEGO WARTO MIEĆ FASTTONY POST?

Bo jest idealnym rozwiązaniem, dla Ciebie jeśli chcesz zwiększyć obecność swojej marki w mediach społecznościowych, ale nie masz czasu na codzienne tworzenie treści.

Szukasz efektywnych rozwiązań do automatyzacji kampanii i personalizacji komunikacji z klientami.

Pragniesz wykorzystać dane analityczne do tworzenia bardziej zaangażowanych i celowanych treści.

Potrzebujesz narzędzia do szybkiego generowania postów dla różnorodnych klientów, z automatycznym dostosowaniem do branży i grupy docelowej.

DLACZEGO FASTTONY POST JEST TAKI FAJNY?

  • Dzięki automatyzacji tworzenia treści, użytkownicy mogą poświęcić więcej czasu na inne aspekty biznesu, jednocześnie utrzymując stałą i jakościową aktywność na Facebooku.

  • Sztuczna inteligencja narzędzia pozwala na głęboką analizę i zrozumienie publiczności, co przekłada się na stworzenie spersonalizowanych postów, które lepiej rezonują z odbiorcami.

  • Posty są optymalizowane pod kątem maksymalizacji interakcji, co może prowadzić do wzrostu zaangażowania, zasięgu i, ostatecznie, konwersji.

Dodatkowo FastTony Post jest łatwy w obsłudze i niewiele kosztuje!

Nawet osoby bez doświadczenia w marketingu cyfrowym mogą łatwo korzystać z narzędzia, co demokratyzuje dostęp do skutecznych kampanii reklamowych.

Poprzez celniejsze dotarcie do grupy docelowej i zwiększenie konwersji, FastTony Post może przyczynić się do bardziej efektywnego wykorzystania budżetu reklamowego.

Dzięki dostępnym danym analitycznym i sugestiom, FastTony Post wspiera w podejmowaniu lepszych decyzji marketingowych, które są oparte na rzeczywistych danych, a nie tylko intuicji.

POZNAJ OPINIE KLIENTÓW FASTTONY POST:

Dzięki zaawansowanej personalizacji jaką ma FastTony POST, treści tworzone są wręcz idealne. I robią wrażenie. Treści mają tez dusze i czuć w nich emocje. Bardzo polecam!

Violeta Cebulak

Uwielbiam, jak FastTony bo  automatyzuje tworzenie reklam! A teraz jeszcze tworzenie postów na Facebooku. Dzięki temu oszczędzam mnóstwo czasu, który mogę przeznaczyć na rozwój mojej firmy. Bo FastTony wspiera moich klinetów

Kamil Maćkowski

Od kiedy zacząłem używać FastTony Post, zauważyłem znaczący wzrost zaangażowania w moich mediach społecznościowych. Posty są ciekawe i mam wrażenie, że mają lepsze zasięgi i większa aktywność. Polecam!

Radek Kowalski

Jako początkujący w marketingu cyfrowym, jestem zachwycony prostotą użytkowania FastTony.Post. Jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. I robi naprawdę fajne posty.

Karol Załęcki

Wsparcie klienta w FastTony jest niesamowite. Pan Daniel przeszkolił mnie osobiście w obsłudze programu do robienia postów, dzięki czemu czuję się pewniej w zarządzaniu i wiem, jak z niego korzystać. I jest fajnie! Bo to działa!

Martyna Freolke

Zakres funkcji w FastTony jest imponujący – obecnie od tworzenia postów na FB, po obsługę różnych kampanii Facebook ADS. To kompleksowe rozwiązanie dla każdego marketera lub Wirtualnej Asystentki.

Marta Musiał

SPRAWDŹ, ILE ZAPŁACISZ ZA FASTTONY POST

Wielkie możliwości za niewielką cenę

PŁACĄC ZA ROK Z GÓRY OSZCZĘDZASZ AŻ 530 ZŁ

Wybierz ten pakiet, jeśli nie chcesz wiązać się umową.

MIESIĘCZNIE

247 zł

Płatność co miesiąc

Subskrypcja bez umowy

Opłata aktywacyjna*

(530 zł)

Wybierz ten pakiet, jeśli zależy Ci na niskich ratach.

MIESIĘCZNIE

164 zł

Płatność co miesiąc

Umowa na 12 miesięcy

Opłata aktywacyjna*

(197 zł)

Wybierz ten pakiet, jeśli zależy Ci na najniższej cenie.

MIESIĘCZNIE

124 zł

Płatność z góry za rok

Umowa na 12 miesięcy

Opłata aktywacyjna*

(147 zł)

*Opłata aktywacyjna jest połączona z uruchomieniem narzędzia FastTony Smart i opcją dodatkową, płatną w zależności od wybranego pakietu. Wszystkie ceny zamieszczone na naszej stronie są cenami netto.

ZOBACZ INNE NASZE NARZĘDZIA:

Automatyczne reklamy na Facebooku i Instagramie

Automatyczne pozyskiwanie kontaktów na Facebooku i Instagramie

Automatyczne zdobywanie kontaktów na Messengerze

Pozyskiwanie niezdecydowanych klientów na stronie WWW

Automatyczna obsługa
rozmów przychodzących

Automatyczne reklamy
na Instagramie

Automatyczne tworzenie postów na Facebooku

WYKORZYSTAJ SPRYTNE INTEGRACJE

Dzięki ciężkiej pracy, silnej społeczności i bezpieczeństwu jesteśmy najszybciej rosnącym narzędziem social media.

0 B
STWORZONYCH REKLAM NA FACEBOOKU
0 B
REAKCJI POD POSTAMI NA FACEBOOKU
0M
POZYSKANYCH KONWERSJI
0K
OBSŁUGIWANYCH FANPAGE
0
OBSŁUGIWANYCH KRAJÓW

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Z produktów FastTony możesz korzystać bez podpisywania umowy na 12 miesięcy. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku zapłacisz więcej – nawet o 40 zł miesięcznie. Roczna umowa to optymalne rozwiązanie, które – poza niższą ceną – zapewnia, że Smart nauczy się więcej i będzie działać lepiej na rzecz Twojej firmy.

Kilkadziesiąt tysięcy użytkowników korzystających ze Smarta na całym świecie to najlepszy dowód na to, że nasze narzędzie działa i przynosi efekty.

Rezultaty kampanii zależą od wielu czynników, ale pierwsze efekty pojawiają się już przy niewielkim budżecie reklamowym. Sprawdź nasze case study, jeśli chcesz zobaczyć konkretne przykłady.

Obsługa FastTony Smart jest dziecinnie prosta – wszystkiego nauczysz się podczas wdrożenia przeprowadzonego z naszymi ekspertami. Po wstępnej konfiguracji, która będzie od Ciebie wymagać jedynie odpowiedzi na kilka pytań, Smart zacznie działać bezobsługowo.

Interfejs jest dostępny w obu wersjach językowych.

NIE CZEKAJ, WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI MARKETING AUTOMATION JUŻ DZISIAJ!

Masz pytania lub wątpliwości?
Napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pomożemy dokonać wyboru. Do usłyszenia!