Facebook Ads w stylu FastTony

Pierwszy w Polsce Facebook Ad Tech Partner

Aż trudno nam znaleźć słowa! Od kilku dni, jako FastTony, nosimy zaszczytne miano Facebook Advertising Technology Parter. Cały nasz zespół ze szczęścia unosi się jakieś 3 cm nad ziemią i teraz z jeszcze większą mocą lecimy po więcej! Ale od początku… Co to właściwie znaczy?

Zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie Facebooka

Współpraca z firmą zajmującą się technologiami reklamowymi pomaga firmom łatwo skalować i optymalizować kampanie reklamowe na Facebooku. (…) Partner w zakresie technologii reklamowych może przeszkolić swoje własne zespoły, aby pomóc w integracji nowej technologii. Wszystko to może pomóc zaoszczędzić czas, zwiększyć skuteczność reklam i połączyć kampanie z innymi kanałami medialnymi, takimi jak wyszukiwarka, poczta e-mail i telewizja.”

(źródło: https://www.facebook.com/business/news/fmp-ad-technology; tł. własne).

Czyli nareszcie możemy w pełni realizować naszą misję demokratyzowania rynku reklam i pomagania małym i średnim firmom o niskich budżetach reklamowych. Dzięki narzędziu za kilkadziesiąt złotych miesięcznie właściciel biznesu może pozyskać dodatkowych klientów po prostu publikując posty na swoim fanpage’u. Resztą zajmuje się już nasza duma – FastTony Smart. Z postów robimy reklamy, optymalizujemy je, doskonalimy targetowanie, wykorzystujemy remarketing i całą naszą magię, żeby zmieniać świat zgodnie z naszym hasłem.

“Niech lekarz leczy ludzi, mechanik naprawia samochody, a reklamy robią się same”.

Niższe koszty kliknięć, więcej aktywności, konwersje, niesamowite zasięgi – to nasza codzienność, którą teraz dzielimy się z przedsiębiorcami jako pierwszy w Polsce Facebook Advertising Technology Partner.

Jak do tego doszliśmy?

Facebook Ads, świat social media i marketingu fascynowały nas od zawsze. Członkowie naszego zespołu mają doświadczenie w ręcznym tworzeniu reklam na Facebooku, na Instagramie, budowaniu lejków, opracowywaniu strategii marketingowych i reklamowych. Inni są specjalistami w programowaniu i tworzeniu integracji z Facebook API. Jeszcze inni “Facebook for Business” powtarzają już nawet przez sen. Całe lata poznawaliśmy algorytmy, projektowaliśmy narzędzia, testowaliśmy nieskończenie wiele rozwiązań. Chwile zwątpienia pojawiały się codziennie, trudności 3 razy dziennie, a projektowych porażek nawet nie zliczymy. Mimo tego każdego dnia wiedzieliśmy, po co robimy to, co robimy i z uporem typowym dla FastTony dążyliśmy do osiągnięcia naszych wielkich celów.

I mamy to! A dodatkowo zostaliśmy wyróżnieni przez samego Facebooka.

Co robi FastTony Smart?

FastTony Smart sprawia, że Twoje reklamy robią się same. Dosłownie!
Sprawdź, co dokładnie mamy na myśli.

  • Posty, które publikujesz na fanpage’u stają się jednocześnie Twoimi reklamami – wystarczy, że w treści posta umieścisz tzw. magiczne słowo, czyli hasztag, który sam ustawisz i nie robisz nic więcej.
  • Grupa Twoich odbiorców jest opracowywana automatycznie – w 100% automatyczny sposób tworzymy custom audience (grupy niestandardowych odbiorców) nie tylko na podstawie pixela, Twojego fanpage, ale również na podstawie danych od zewnętrznych partnerów.
  • Nieustannie docierasz do nowych użytkowników Facebooka idealnie pasujących do profilu Twojego idealnego klienta za pomocą grup lookalike.
  • Optymalizacja Twoich reklam prowadzona jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i nie poświęcasz na to ani minuty.
  • Dane pozyskiwane w wyniku działań reklamowych kumulują się, dzięki czemu wyniki Twoich reklam są coraz lepsze.
  • Niczego nie musisz się uczyć, a Twoje reklamy są ustawione zawsze zgodnie z najnowszymi wytycznymi i trendami.
  • Nie musisz dbać o monitorowanie zmian na Facebooku. Zmiana w pixelu, konwersjach, optymalizacji? To już nie
  • Twoje zmartwienie. Wszystko zrobi za Ciebie FastTony i to bez zawracania Ci tym głowy.
    Pozyskujesz potencjalnych klientów wygodniej, efektywniej i szybciej niż kiedykolwiek.

Reklamy Facebook Ads to format, z którego po prostu nie warto nie korzystać. Tym bardziej ogromnie cieszymy się, że możemy pomagać robić to jeszcze lepiej!

Sprawdź nas i innych partnerów w bazie Facebook Advertising Tech Partners:
https://www.facebook.com/business/partner-directory/search?solution_type=campaign_management&ref=fmp_nav_bar&countries=PL&id=1951440271583271&section=overview

Wypełnij formularz i umów się na konsultację!

Reprezentujesz agencję reklamową?

Rejestrując się, potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez FastTony zgodnie z Polityką prywatności.

Niech twoje reklamy robią się same!

Nie trać czasu na robienie, ani na naukę reklam na Facebooku. Teraz zrobi to za Ciebie sztuczna inteligencja, a Ty wreszcie zyskasz czas dla siebie.