Niech Twoje reklamy
robią się same!

FastTony Smart to narzędzie, dzięki któremu zapomnisz o ustawianiu reklam na Facebooku, dobieraniu grup docelowych, czy optymalizacji kampanii.

Ty tworzysz posty i skupiasz się na swoim biznesie, a Smart zajmuje się reklamami!

Dlaczego FastTony Smart to
najlepszy wybór dla Twojej firmy?

Smart znaczy
SKUTECZNY

Posty, które piszesz, Smart przekształci w maksymalnie zoptymalizowane reklamy. W ten sposób precyzyjnie trafiasz do tych osób, które wykazują największy potencjał, by zostać Twoimi klientami!

Smart znaczy
BEZOBSŁUGOWY

Wystarczy raz skonfigurować narzędzie. Od tej pory możesz właściwie o nim zapomnieć i skupić się na tym, co robisz najlepiej – prowadzeniu biznesu i opiekowaniu się Twoimi klientami!

Smart znaczy
OSZCZĘDNY

Doszły Cię słuchy, że skuteczna reklama wymaga dużego budżetu? Za Smart zapłacisz niecałe 100 zł miesięcznie, a pierwsze efekty zobaczysz nawet, jeśli na budżet reklamowy przeznaczysz ok. 500zł w miesiącu.

Smart znaczy
WIARYGODNY

Nie musisz nikomu wierzyć na słowo – wyniki reklam uruchomionych przy użyciu FastTony Smart sprawdzisz w Managerze Reklam. Dowiesz się, ile osób zobaczyło poszczególne reklamy, jaka była konwersja i ilu klientów pozyskała Twoja firma!

Smart znaczy
SKUTECZNY

Zapomnij o domysłach i przeczuciach – działania reklamowe podejmowane przez Smart bazują jedynie na zgromadzonych danych. Pochodzą one z Twojego fanpage’a, konta reklamowego oraz z aktywnych kampanii reklamowych.

Smart znaczy
PRECYZYJNY

Optymalne targetowanie reklam to priorytet Smarta, dlatego w miarę emitowania kolejnych reklam, narzędzie będzie coraz trafniej dopasowywać je do właściwych grup odbiorców na podstawie danych behawioralnych użytkowników.

“Jak wyobrażam sobie idealny świat biznesu w przyszłości? Nie muszę, to już się dzieje dzięki Smart FastTony. Wyobraź sobie, że firma Daniela tworzy sztuczną inteligencję, która dokładnie poznaje Twój biznes i Twoją konkurencje. Następnie Ty wciskasz play i machina rusza. Tak powstaje idealna synergia pomiędzy zaawansowaną technologią Smart FastTony, a tym co najlepsze w człowieku – jego kreatywność. To zdecydowanie świat idealny kiedy technologia na automacie współpracuje z Twoją kreatywnością […] Szczerze Polecam i Rekomenduję – nie stać Cię by nie mieć tego rozwiązania, uwierz mi wiem co mówię.”
Łukasz Milewski, Łukasz Milewski Consulting
“Firma FastTony spadła mi z nieba! Wiedziałam, że muszę zająć się tym tematem w firmie, ale jak to ugryźć, kiedy się na tym nie znasz i cię to nie kręci…?! Nie mam czasu na wgłębienie się i uczenie się, jak robić kampanie, ustalać grup docelowych itd itp. Teraz wystarczy, że wrzucam posta, a wszystko robi się samo. Oszczędzam czas i pieniądze, bo firmy które zazwyczaj to robią za Ciebie, biorą kupę kasy… Bardzo podobają mi się ostatnie spotkania online, podczas których podpowiadają, jak tworzyć treści, aby reklamy były jeszcze skuteczniejsze. Bardzo polecam!”

“Dla biznesu lokalnego – brałbym jak w dym! Ba, sam wziąłem do obsługi swoich klientów w Rzeszowie. Prowadzę 12-stu takich klientów, każdy z innej branży. Pisząc, że „prowadzę”, mam na myśli, że pomagam redagować treści, układać plan postów i budować zaangażowanie, a reklamy robią się same – dosłownie. Według mnie, z perspektywy prawie dwóch lat doświadczeń ze SMARTem – zdecydowanie warto, a w razie extra potrzeby, można dopalić dodatkową reklamą z managera reklam. Rozwiązanie niemal „bezdotykowe”, a skuteczne […] Podsumowując, bierz w ciemno, a kasę zaoszczędzoną przeznacz na marketing, copy lub rozwój branżowy.”

Robert T. Zaborowski, KARO – agencja reklamowa

Jak zostać Smart?

Czego potrzebujesz, by Twoje reklamy zaczęły przynosić satysfakcjonujące efekty?
Przybij piątkę!

1. Fanpage marki

Promocja na Facebooku bez tego jest
niemożliwa – fanpage to podstawa!

2. Konto reklamowe

Aby emitować reklamy na Facebooku,
potrzebujesz tego centrum dowodzenia

3. Budżet na reklamy

500, 1 000, a może 5 000 złotych?
Nic Cię nie ogranicza!

4. Strategia

Regularnie publikuj posty
na fanpage’u swojej marki

5. Subskrypcja Smart

Narzędzie, które zrobi reklamy za Ciebie!
Zobacz FastTony Smart Beta

Jaką masz pewność, że to zadziała?

Mamy na to dowody! Wiele ofert na papierze wygląda rewelacyjnie, ale zdarza się, że finalny produkt rozmija się z
oczekiwaniami. W FastTony wierzymy, że dobra współpraca musi opierać się na szczerości i konkretach.

Oto rezultaty, jakimi mogą się pochwalić użytkownicy Smarta

JĘZYK NIEMIECKI – nauka języka

Reklama na facebooku dla małych firm
stworzona przez Fast Tony Smart

Cel kampanii: największe zaangażowanie
Budżet: około 40 zł

kliknięcia

1060

BUDŻET KAMPANII

40,13 PLN

KOSZT kliknięcia

0,037 PLN

PLN Design – Inspirująco o wzornictwie, wnętrzach i architekturze

Reklama na facebooku dla małych firm
stworzona przez Fast Tony Smart

Cel kampanii: ruch na stronę WWW
Budżet: około 30 zł

kliknięcia

176

BUDŻET KAMPANII

30,06 PLN

KOSZT kliknięcia

0,17 PLN

Agnieszka Dudoń Luxury Make-Up Studio

Reklama na facebooku dla małych firm
stworzona przez Fast Tony Smart

Cel kampanii: największy zasięg
Budżet: około 10 zł

wyświetlenia

7 717

BUDŻET KAMPANII

10,03 PLN

KOSZT 1000 wyświetlenia

1,29 PLN

Intertax24 – doradztwo podatkowe

Reklama na facebooku dla małych firm
stworzona przez Fast Tony Smart

Cel kampanii: ruch na stronę WWW
Budżet: około 20 zł

kliknięcia

101

BUDŻET KAMPANII

20,06 PLN

KOSZT kliknięcia

0,19 PLN

Inny Wymiar 1871 – escape room

Reklama na facebooku dla małych firm
stworzona przez Fast Tony Smart

Cel kampanii: obejrzenia filmu
Budżet: około 20 zł

Wyświetlenia

1 190

BUDŻET KAMPANII

19,99 PLN

KOSZT 1000 WYŚWIETLENIA

0,0168 PLN

Sprawdź, co mówią użytkownicy o
FastTony Smart

“Mam obecnie 2 abonamenty. Korzystam z FasTony od kilku lat. Pomoc i wsparcie na każdym etapie. W dodatku reklamy robią się same. Czasami tylko Facebook blokuje treści, ale ten typ tak ma.”

Anna Bednarczyk,
Tamago – doradztwo inwestycyjne

“Mam smarta 1,5 roku i sprawdza się rewelacyjnie. Najlepsze efekty przynosi, kiedy dba się o content wrzucany na fanpage. I tutaj też dostajesz pomoc odnośnie treści, co pisać, jak pisać”

Adrianna Staniszewska,
Tamago – European Chess School – zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku szkolnym

“Korzystam z rozwiązań FastTony.es od ponad 3 lat i są naprawdę skuteczne SMB raz ustawiłem i przy budżecie 10 zł na kampanie mam co najmniej 5 razy lepsze efekty niż robiłem to ręcznie.”

Tadeusz Romański,
Hurtownia materiałów budowlanych “Magnum”

“Korzystam ze Smarta 2 lata – branża finanse, ubezpieczenie plus kursy. Równolegle dodatkowo zlecam reklamy agencji i wielokrotnie Smart wypada lepiej tj. dowozi więcej ruchu i klientów.

“Jestem projektantem i nienawidzę Excela […] Smart jest idealnym narzędziem dla osoby, która po prostu chce zająć się tym, co lubi robić. Dlatego wszystko, czego nie lubię, powierzam specjalistom. Specjalistą od reklam na Facebooku jest Smart! Najlepiej jak się sam przekonasz. Wyniesie Twoje zasięgi w kosmos! ”

“Osobiście korzystam z FastTony od jakiegoś czasu i uważam, że mega ułatwia to robotę i przede wszystkim jest debiloodporne. Reklamy robią się same, a ty masz więcej czasu do obsługi swoich klientów.”

“Też polecam! Wcześniej robiłem reklamy przez Facebook. Miałem mniejsze zasięgi i różnie bywało z grupą docelową nawet przy dobrych ustawieniach. Myślę, że ważne, żeby w FastTony dodawać posty cyklicznie, ale nie muszą być z dużym budżetem. FastTony użytkuję prawie rok”

Igor Juckiewicz, Serwis rowerów

“Ja jestem mały żuczek, jak miałam sama robić to się poddałam, bo nie mam czasu na ogarnianie. […] Więc robiłam tylko automatyczne i w ogóle z poziomu posta, wiem że masakra. Więc FT to było dla mnie wybawienie. Na wynikach sama się nie znam, ale kilka osób znam, co się znają i były pod wrażeniem, więc zakładam, że jest dobrze”

“Mam postawionych 7 Smartów […] przy dobrym zgraniu jakości contentu według claimu producenta „Reklamy robią się same”. Co więcej, zaoszczędzony czas pozwala świadomie doradzać i dbać o inne obszary firmy. Polecam.”

Zobacz, jak działa Smart!

Zastanawiasz się, jak wygląda Smart od wewnątrz? Chcesz upewnić się, że nasze narzędzie jest intuicyjne i przejrzyste? Wypróbuj najważniejsze opcje i poznaj możliwości konfiguracji Smarta!

Wielkie możliwości za niewielką cenę

Sprawdź, ile zapłacisz za FastTony Smart

W każdym z pakietów zapewniamy Ci:

  • autokampanie na Facebooku

  • autotargetowanie reklam

  • autooptymalizację reklam

  • nielimitowane reklamy

  • automatyzację dla 1 fanpage’a

  • wsparcie działu supportu

Wybierz ten pakiet, jeśli nie chcesz wiązać się umową.

197zł

miesięcznie

Płatność co miesiąc
Bez umowy
Opłata aktywacyjna*
(+530zł)

Wybierz ten pakiet, jeśli nie chcesz wiązać się umową.

147zł

miesięcznie

Płatność co miesiąc
Umowa na 12 miesięcy
Opłata aktywacyjna*
(+197zł)

Wybierz ten pakiet, jeśli zależy Ci na najniższej cenie.

97zł

miesięcznie

Płatność za rok z góry
Umowa na 12 miesięcy

Opłata aktywacyjna*
(+147zł)

*Opłata aktywacyjna jest połączona z uruchomieniem narzędzia FastTony Smart i opcją dodatkową, płatną w zależności od wybranego pakietu. Wszystkie ceny zamieszczone na naszej stronie są cenami netto.

Sprawdź, co mówią o nas przedsiębiorcy

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Właściwie możesz korzystać z FastTony Smart bez podpisywania umowy na 12 miesięcy. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku zapłacisz więcej – nawet o 40 zł miesięcznie. Roczna umowa to optymalne rozwiązanie, które – poza niższą ceną – zapewnia, że Smart nauczy się więcej i będzie działać lepiej na rzecz Twojej firmy.

Rezultaty kampanii zależą od wielu czynników, pierwsze efekty pojawiają się jednak nawet przy niewielkim budżecie reklamowym. Sprawdź nasze case study, jeśli chcesz zobaczyć konkretne przykłady.

Rezultaty kampanii zależą od wielu czynników, ale pierwsze efekty pojawiają się już przy niewielkim budżecie reklamowym. Sprawdź nasze case study, jeśli chcesz zobaczyć konkretne przykłady.

Obsługa FastTony Smart jest dziecinnie prosta – wszystkiego nauczysz się podczas wdrożenia przeprowadzonego z naszymi ekspertami. Po wstępnej konfiguracji, która będzie od Ciebie wymagać jedynie odpowiedzi na kilka pytań, Smart zacznie działać bezobsługowo.

Interfejs FastTony Smart jest dostępny w obu wersjach językowych.

Smart wykorzystuje bazę w postaci postów, które i tak tworzysz na fanpage swojej firmy. Siłą narzędzia jest jednak przerobienie ich na reklamy i zaprezentowanie właściwym osobom we właściwym czasie. Wszystko po to, by zdjąć z Ciebie część obowiązków i zaoszczędzić pieniądze Twojej firmy.

Niech Twoje reklamy
robią się same

Ty tworzysz posty i skupiasz się na swoim
biznesie, a Smart zajmuje się reklamami!