ODKRYJ FASTTONY INSTA AI

Zaawansowaną aplikację, która wykorzystuje potęgę sztucznej inteligencji, aby wziąć na siebie ciężar zarządzania i optymalizacji Twoich kampanii reklamowych na Istagramie.

Jak to działa?

To proste! Ty zajmujesz się tworzeniem postów, a FastTony Ista AI robi za Ciebie resztę.

Sztuczna inteligencja przeanalizuje, zoptymalizuje i zautomatyzuje Twoje reklamy, zapewniając, że trafią one do właściwego odbiorcy w odpowiednim czasie.

Dlaczego warto wybrać FastTony Insta AI?

  1. Oszczędzaj czas i energię: Nie musisz być ekspertem od reklam, ani spędzać nocy nad ich tworzeniem. FastTony Insta AI zrobi to za Ciebie!
  2. Oszczędzaj pieniądze: Unikaj wysokich opłat agencji, płacąc stałą, przystępną miesięczną opłatę.
  3. Konkurencyjna przewaga: Zyskaj klientów od konkurencji, korzystając z automatycznie optymalizowanych reklam na Instagramiie.
  4. Skup się na tym, co robisz najlepiej: Pozwól, aby Sztuczna Inteligencja zajęła się Twoimi reklamami, a Ty możesz skoncentrować się na innych aspektach swojego biznesu.

Przyłącz się do nas już dziś! 

I odkryj, jak FastTony Insta AI może zmienić sposób prowadzenia Twoich kampanii reklamowych na Instagramie, pomagając Ci osiągnąć niesamowite wyniki za ułamek tradycyjnych kosztów!

PŁACĄC ZA ROK Z GÓRY OSZCZĘDZASZ 530 ZŁ

od 124 zł

Miesięcznie

od 147 zł

Aktywacja

min. 1 rok

Długość umowy

DLACZEGO FASTTONY INSTA AI TO NAJLEPSZY WYBÓR?

INSTA AI ZNACZY

PRECYZYJNY

Optymalne targetowanie reklam to priorytet Smarta, dlatego w miarę emitowania kolejnych reklam, narzędzie będzie coraz trafniej dopasowywać je do właściwych grup odbiorców na podstawie danych behawioralnych użytkowników.​

INSTA AI ZNACZY

PRECYZYJNY

Optymalne targetowanie reklam to priorytet Smarta, dlatego w miarę emitowania kolejnych reklam, narzędzie będzie coraz trafniej dopasowywać je do właściwych grup odbiorców na podstawie danych behawioralnych użytkowników.​

INSTA AI ZNACZY

SKUTECZNY

Zapomnij o domysłach i przeczuciach – działania reklamowe podejmowane przez Smart bazują jedynie na zgromadzonych danych. Pochodzą one z Twojego fanpage’a, konta reklamowego oraz z aktywnych kampanii reklamowych.​

INSTA AI ZNACZY

OSZCZĘDNY

Doszły Cię słuchy, że skuteczna reklama wymaga dużego budżetu? Za Smart zapłacisz niecałe 100 zł miesięcznie, a pierwsze efekty zobaczysz nawet, jeśli na budżet reklamowy przeznaczysz ok. 500 zł w miesiącu.

INSTA AI ZNACZY

BEZOBSŁUGOWY

Wystarczy raz skonfigurować narzędzie. Od tej pory możesz właściwie o nim zapomnieć i skupić się na tym, co robisz najlepiej – prowadzeniu biznesu i opiekowaniu się Twoimi klientami!

INSTA AI ZNACZY

WIARYGODNY

Nie musisz nikomu wierzyć na słowo – wyniki reklam uruchomionych przy użyciu FastTony Smart sprawdzisz w Managerze Reklam. Dowiesz się, ile osób zobaczyło poszczególne reklamy, jaka była konwersja i ilu klientów pozyskała Twoja firma!

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS PRZEDSIĘBIORCY:

“Korzystam z rozwiązań FastTony od ponad 3 lat i są naprawdę skuteczne. Smarta ustawiłem raz i przy dziennym budżecie 10 zł, efekty mam co najmniej 5 razy lepsze niż gdy robiłem to ręcznie.”

Tadeusz Romański

“Mam obecnie 2 abonamenty. Korzystam z FastTony od kilku lat. Zapewniają pomoc i wsparcie na każdym etapie. W obsłudze jest dużo prostsze niż myślałam Teraz moje reklamy robią się same!”

Anna Bednarczyk

“Mam smarta od 1,5 roku i sprawdza się rewelacyjnie. Najlepsze efekty przynosi, kiedy dba się o content wrzucany na fanpage. I tutaj też dostajesz pomoc odnośnie treści, co pisać, jak pisać”

Adrianna Staniszewska

SPRAWDŹ ILE ZAPŁACISZ ZA FASTTONY INSTA AI

 

Wielkie możliwości za niewielką cenę

PŁACĄC ZA ROK Z GÓRY OSZCZĘDZASZ AŻ 530 ZŁ

AUTOKAMPANIE NA INSTAGRAMIE

AUTOOPTYMALIZACJA REKLAM

AUTOTARGETOWANIE REKLAM

DLA JEDNEGO PROFIL

NIELIMITOWANE REKLAMY

WSPARCIE DZIAŁU SUPPORTU

Wybierz ten pakiet, jeśli nie chcesz wiązać się umową.

247 zł

MIESIĘCZNIE

Płatność co miesiąc

BEZ UMOWY

Opłata aktywacyjna*

(530 zł)

Wybierz ten pakiet, jeśli zależy Ci na niskich ratach.

164 zł

MIESIĘCZNIE

Płatność co miesiąc

UMOWA NA 12 MIESIĘCY

Opłata aktywacyjna*

(197 zł)

Wybierz ten pakiet, jeśli zależy Ci na najniższej cenie.

124 zł

MIESIĘCZNIE

Płatność JEDNORAZOWA roczna

UMOWA NA 12 MIESIĘCY

Opłata aktywacyjna*

(147 zł)

*Opłata aktywacyjna jest połączona z uruchomieniem narzędzia FastTony Smart i opcją dodatkową, płatną w zależności od wybranego pakietu. Wszystkie ceny zamieszczone na naszej stronie są cenami netto.

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH NARZĘDZI:

Automatyczne reklamy na Facebooku

Automatyczne pozyskiwanie kontaktów na Facebooku

Automatyczne zdobywanie kontaktów na Messengerze

Pozyskiwanie niezdecydowanych klientów na stronie WWW

Automatyczna obsługa
rozmów przychodzących

Automatyczne reklamy na Instagramie

Automatyczne posty na Facebooku

WYKORZYSTAJ SPRYTNE INTEGRACJE

Dzięki ciężkiej pracy, silnej społeczności i bezpieczeństwu jesteśmy najszybciej rosnącym narzędziem social media.

0 B
STWORZONYCH REKLAM NA FACEBOOKU
0 B
REAKCJI POD POSTAMI NA FACEBOOKU
0M
POZYSKANYCH KONWERSJI
0K
OBSŁUGIWANYCH FANPAGE
0
OBSŁUGIWANYCH KRAJÓW

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Z produktów FastTony możesz korzystać bez podpisywania umowy na 12 miesięcy. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku zapłacisz więcej – nawet o 40 zł miesięcznie. Roczna umowa to optymalne rozwiązanie, które – poza niższą ceną – zapewnia, że Smart nauczy się więcej i będzie działać lepiej na rzecz Twojej firmy.

Kilkadziesiąt tysięcy użytkowników korzystających ze Smarta na całym świecie to najlepszy dowód na to, że nasze narzędzie działa i przynosi efekty.

Rezultaty kampanii zależą od wielu czynników, ale pierwsze efekty pojawiają się już przy niewielkim budżecie reklamowym. Sprawdź nasze case study, jeśli chcesz zobaczyć konkretne przykłady.

Obsługa FastTony Smart jest dziecinnie prosta – wszystkiego nauczysz się podczas wdrożenia przeprowadzonego z naszymi ekspertami. Po wstępnej konfiguracji, która będzie od Ciebie wymagać jedynie odpowiedzi na kilka pytań, Smart zacznie działać bezobsługowo.

Interfejs jest dostępny w obu wersjach językowych.

NIE CZEKAJ, WYKORZYSTAJ MOŻLIWOŚCI MARKETING AUTOMATION JUŻ DZISIAJ!

Masz pytania lub wątpliwości?
Napisz do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pomożemy dokonać wyboru. Do usłyszenia!