Automatyzacja reklam dla nie lubiących się z technologią

Zrozumienie Twoich Obaw i Oczekiwań

Rozumiemy, że jako przedsiębiorca należący do grupy osób zapracowanych i nie bardzo lubiących się z technologią, masz swoje obawy i wątpliwości dotyczące wdrażania nowych technologii w swoim biznesie. Możliwe, że doświadczyłeś już niepewności, gdy na rynku pojawiały się nowe rozwiązania, obawiając się, że nie spełnią one Twoich oczekiwań lub będą zbyt skomplikowane w użyciu. To naturalne, że wolisz bazować na sprawdzonych metodach i narzędziach, które już znasz i którym ufasz.

Ale co, jeśli powiemy Ci, że Twoje obawy mają wszyscy przedsiębiorcy – do momentu, gdy nie odkryją potencjału, jaki niesie ze sobą wykorzystanie inteligentnych rozwiązań oferowanych przez FastTony? Nasze narzędzia są zaprojektowane tak, by były intuicyjne i łatwe w użyciu, nawet dla tych, którzy nie są ‘technologicznymi geekami’.

Co więcej, nie jesteś sam w tej podróży – już około 14.000 użytkowników w Polsce zaufało FastTony, wykorzystując nasze rozwiązania do optymalizacji swoich strategii marketingowych. Dzięki FastTony, małe i średnie przedsiębiorstwa są w stanie skuteczniej konkurować na rynku, wykorzystując moc AI do zwiększenia efektywności swoich kampanii marketingowych na Google i Facebooku.

W dalszej części artykułu przybliżymy Ci, jak możesz wykorzystać potencjał AI w swojej firmie, by osiągnąć lepsze wyniki, oszczędzając jednocześnie swój cenny czas i zasoby. Odkryj z nami, jak technologia może stać się Twoim sprzymierzeńcem w rozwijaniu biznesu, a nie kolejnym wyzwaniem do pokonania.

Część 2: Wyzwania tworzenia profesjonalnych kampanii marketingowych

Tworzenie skutecznych kampanii marketingowych może być żmudnym i czasochłonnym zadaniem, szczególnie gdy w grę wchodzi szczegółowe targetowanie i optymalizacja reklam. Rozumiemy, że jako przedsiębiorca, każda minuta Twojego czasu jest cenna. Ustalanie kogo chcesz docierać, tworzenie ‘custom audiences’ (grupy niestandardowych odbiorców), decydowanie o procentach dla ‘lookalike audiences’ (grupy podobnych odbiorców), a także stosowanie innych zaawansowanych technik marketingo-optymalizacyjnych wymaga nie tylko czasu, ale i obszernej wiedzy.

Często firmy rezygnują z pełnego wykorzystania potencjału marketingu cyfrowego właśnie z powodu skomplikowania tych procesów. To błędne koło – chcesz rozwijać swój biznes, ale brakuje Ci czasu (bo zajmujesz się klientami), jak masz czas to nie masz pieniędzy (bo nie masz klientów). Nigdy nie ma takiej sytuacji że masz czas na to by zająć się marketingiem i jeszcze masz czas na to by zająć się firmą i klientami.

Właśnie tu z pomocą przychodzi AI od FastTony. Nasze rozwiązania są zaprojektowane, by ułatwić Ci życie i przyspieszyć proces tworzenia kampanii, jednocześnie zwiększając ich efektywność i zdjąć z ciebie obowiązek uczenia się tego wszytkiego.

Jak to działa FastTony?

 1. Publikacja Posta na Facebooku: Jako klient FastTony, wystarczy, że opublikujesz post na swoim profilu Facebook (ale może to za ciebie zrobić nasz AI czyli nawet posty napisze za Ciebie nasza aplikacja)
 2. Specjalne Słowo-Klucz: W treści posta używasz specjalnego słowa-klucza, które jest przez nasz system identyfikowane. Gdy to słowo klucz pojawia się ono w treści postu, FastTony automatycznie przekształca Twój post w zoptymalizowaną reklamę. Nie musisz nic robić. Wszystko dzieję się samo i to w tle.
 3. Brak Zmartwień o Targetowanie: Nie musisz się martwić o szczegóły dotyczące targetowania czy zastanawiać, jak to wszystko działa. Podobnie jak w nowoczesnym samochodzie, takim jak Tesla, gdzie wystarczy wcisnąć pedał gazu i wybrać kierunek, w FastTony po prostu publikujesz post, a reszta dzieje się automatycznie.Podsumowanie: Ty lub nasz AI robi posty a nasz system skanuje twoją konkurencje, przegląda historię twojej strony i fanpage i na podstawie tych i setek innych danych sam tworzy kampanie reklamową identyfikując do kogo, kiedy, o której godzinie i za jakie pieniądze skutecznie ją wyświetlać. To nie wszystko, bo potem 24h na dobę opiekuję się tą reklamą. Prawda, że to jest PIĘKNE?
post jak zrobić super post z pomocą AI

Jak zrobić super post z pomocą AI

System samodzielnie tworzy treści reklamowe, określa cele komunikacji i skupia się na wynikach kampanii. Pozwala to Tobie skupić się na najważniejszym – prowadzeniu i rozwoju Twojego biznesu, zapewniając ciągły napływ klientów.

FastTony eliminuje potrzebę posiadania głębokiej wiedzy marketingowej i poświęcania godzin na tworzenie kampanii. Dzięki naszym rozwiązaniom, marketing staje się prosty, efektywny i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego już 14.000 osób z Polski założyło konto w FastTony.

Innowacyjne Rozwiązanie FastTony POST w Tworzeniu Treści i Analizie Klientów

Tworzenie angażującej treści na fanpage to wyzwanie, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wysokie koszty i potrzeba specjalistycznej wiedzy często są przeszkodami, które demotywują właścicieli firm. FastTony POST stanowi odpowiedź na te problemy, oferując system, który automatyzuje tworzenie postów, pisze treści i przygotowuje grafiki, a także analizuje konkurencję i działania marketingowe firmy. Ten system jest nie tylko narzędziem do zarządzania treścią, ale także głębokim analizatorem potrzeb i zachowań klientów.

Podczas konfiguracji FastTony POST łączy się z zasobami internetowymi, skanując profile konkurencyjne, aby zrozumieć ich wartości i źródła pozyskiwania klientów. Analizuje trzy kluczowe elementy budowania persony zakupowej:

1. Cechy osobiste klientów: zainteresowania, problemy, cele krótko- i długoterminowe.

2. Zachowania zakupowe: budżet, dane decyzyjne, preferencje marki.

3. Obiekcje zakupowe: obawy, niepewność wyboru.

Persona i badanie klienta salonu Beauty

Persona i badanie klienta salonu Beauty

Analiza behawioralne potrzeb klienta salonu Beauty

Analiza behawioralne potrzeb klienta salonu Beauty

Analiza potrzeb klienta salonu Beauty

Analiza potrzeb klienta salonu Beauty

Chris Brogan (amerykański pisarz, dziennikarz, konsultant marketingowy i mówca na temat marketingu w mediach społecznościowych) w swoich książkach trafnie podsumowuje filozofię stojącą za FastTony POST, mówiąc:

“Kluczem nie jest historia, którą opowiadasz, lecz to, by twój konsument stał się jej bohaterem”.

Tworzenia treści zorientowanych na klienta, co jest zgodne z zasadami socjotechniki, mającej na celu wpływanie na decyzje i zachowania odbiorców jest fundamentem budowania sprzedaży gdzie klient czuje że produkt jest skierowany do niego i dopasowany do jego indywidulanych potrzeb.

post dla branży brauty

post dla branży brauty

FastTony POST działa jak profiler kryminalistyczny, na przykład z serialu “Mindhunter”, analizując motywy, cele i zachowania klientów, aby na podstawie tej wiedzy tworzyć treści idealnie rezonujące z ich oczekiwaniami i potrzebami. Dzięki głębokiemu zrozumieniu klientów, system ten pozwala na stworzenie spersonalizowanych i trafnych komunikatów, które zwiększają efektywność marketingową i są kluczem do budowania silnych relacji z klientami w zatłoczonym świecie mediów społecznościowych.

AI dla branży brauty

AI dla branży brauty

Nasze klientki bardzo cenią sobie możliwość zmiany zdjęcia na inne. Widząc treści przygotowane przez AI, a które odwołują się do obiekcji klientek oraz poparte są perswazyjnymi komunikatami łatwo dodać inne zdjęcie nawiązujące bezpośrednio do salonu i gotowe. Masz wspaniałego posta który rozkochasz w sobie setki nowych klientek.

Aplikacja FastTony sama tworzy i planuje również posty na cały miesiąc, uwzględniając dni tygodnia, okresy wypłat, sezonowe potrzeby zakupowe, wszystko po to, aby maksymalnie wpłynąć na postrzeganie firmy i produktu. To podejście jest tak zaawansowane, że uznane autorytety w dziedzinie mediów społecznościowych i marketingu uznają je za wzór do naśladowania, wskazując na przyszłość wsparcia małych i lokalnych przedsiębiorców w mediach społecznościowych.

FastTony POST to nie tylko ułatwienie w zarządzaniu treścią – to rewolucja w sposobie, w jaki małe i średnie przedsiębiorstwa mogą efektywnie i naukowo podejść do marketingu w mediach społecznościowych, tworząc silne i trwałe relacje z klientami.

Rewolucja w reklamowaniu online: jak Forsant.io automatyzuje i ułatwia zarządzanie kampaniami Google Ads

Rozszerzając nasz artykuł o kolejny punkt dotyczący reklam w Google, warto podkreślić, że media społecznościowe są doskonałe do przekonywania klientów i zmiany ich nastawienia, a także do szukania rekomendacji. Natomiast Google jest miejscem, gdzie ludzie szukają konkretnych produktów, często już znając ich nazwy i szukając najlepszych ofert.

Reklamy w Google są niezbędnym elementem kampanii marketingowej, zwłaszcza dla małych lokalnych firm. FastTony, w kooperacji z aplikacją Forsant.io, oferuje kompleksowe rozwiązanie, łącząc kampanie na Facebooku z kampaniami w Google. Forsant.io to w pełni automatyczny system do tworzenia i zarządzania kampaniami w Google, który analizuje konkurencję, dobiera słowa kluczowe, pisze treści reklam i samodzielnie zarządza kampaniami w wyszukiwarce Google, a nawet na YouTube.

Google Ads są wyjątkowo skuteczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Średnia stopa konwersji dla Google Ads wynosi 3,75%, co jest wyższe niż średnia dla PPC wynosząca 2,35%. Co więcej 65% małych i średnich przedsiębiorstw prowadzi swoje kampanie PPC, z czego 45% małych firm mających strategię wyszukiwania płatnego wspieranych działaniami w mediach społecznościowych mają nawet 70% wyższe przychody niż konkurencja. (źródło: demandsage.com/google-ads-statistics)

Te dane pokazują, że reklamy Google są niezwykle ważne dla małych lokalnych firm, zapewniając im ruch intencyjny na ich strony internetowe i wspierając decyzje zakupowe potencjalnych klientów. Wykorzystanie zarówno mediów społecznościowych, jak i Google Ads w kampaniach marketingowych zapewnia kompleksowe i skuteczne podejście do dotarcia do klientów i zwiększenia sprzedaży.

Reklama w Google dla salonu piękności

Reklama w Google dla salonu piękności

Aplikacja Forsant.io to narzędzie automatyzujące tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w Google. Automatyzacja w Forsant.io oferuje wiele korzyści, w tym oszczędność czasu i uproszczenie procesu reklamowego. Oto, jak działa Forsant.io, przedstawione w 10 krokach:

1. Rejestracja i konfiguracja konta: Użytkownik zakłada konto w Forsant.io i konfiguruje podstawowe ustawienia.

2. Integracja z Google Ads: Forsant.io integruje się z kontem Google Ads użytkownika, umożliwiając zarządzanie kampaniami bezpośrednio z aplikacji.

3. Analiza konkurencji: System automatycznie analizuje działania konkurencji, identyfikując słabe punkty i potencjalne szanse.

4. Dobór słów kluczowych: Na podstawie analizy konkurencji i branży, Forsant.io dobiera optymalne słowa kluczowe dla kampanii.

5. Tworzenie treści reklamowych: Aplikacja generuje propozycje treści reklamowych, które są zoptymalizowane pod kątem wybranych słów kluczowych.

6. Automatyczne uruchamianie kampanii: Po zatwierdzeniu treści reklamy, Forsant.io automatycznie uruchamia kampanię w Google Ads.

7. Optymalizacja w czasie rzeczywistym: System monitoruje wyniki i automatycznie dostosowuje kampanię, maksymalizując jej skuteczność.

8. Raportowanie i analiza: Dzięki temu że wszystko za klienta robi AI nie musi się ślęczeć nad raporty dotyczącymi wyników kampanii. To również za niego robi AI od Forsant i sama wprowadza zmiany aleby uzyskać lepsze wyniki.

9. Reagowanie na zmiany rynkowe: Forsant.io reaguje na zmiany na rynku i w algorytmach Google, dostosowując strategię kampanii.

10. Wsparcie i rekomendacje: Aplikacja oferuje wsparcie i rekomendacje dotyczące dalszych działań, pomagając użytkownikom w pełnym wykorzystaniu potencjału kampanii.

Dzięki tym krokom, Forsant.io zapewnia kompleksowe i efektywne zarządzanie kampaniami reklamowymi w Google, minimalizując potrzebę ręcznego nadzoru i pozwalając użytkownikom skupić się na innych aspektach prowadzenia biznesu. Automatyzacja procesu nie tylko oszczędza czas, ale również zwiększa szanse na sukces poprzez precyzyjne targetowanie i optymalizację kampanii.

Wyobraź sobie:
Nasz konsultant tobie to konfiguruje i … WSZYSTKO robi się samo. Możesz przez ROK nie logować się do aplikacji ponieważ ona sama będzie działać i robić wszystko za ciebie! Prawda że to WSPIANIAŁE dla każdego kto ceni swój czas i nie chce tracić życia na ślęczeniu w exelu i analizowaniu wyników?

Call App od FastTony – Proste i skuteczne narzędzie do budowania powracalności klientów

W piątej części naszego artykułu skupimy się na aplikacji Call App od FastTony, która jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, nawet tych mniej obeznanych z najnowszymi technologiami. Call App została zaprojektowana tak, aby każdy mógł z niej łatwo korzystać, jednocześnie oferując potężne funkcje do zwiększenia skuteczności komunikacji z klientami.

Oto poprawiona wersja tekstu z uwzględnieniem błędów językowych:

1. Po rozmowie z klientem: W wyskakującym okienku oznaczasz, czy rozmówca był klientem czy nie (może to być na przykład fotowoltaika lub ktoś z rodziny). Jeśli zaznaczysz, że to był klient, ta osoba kilka sekund później dostanie SMS z podziękowaniem za rozmowę. Następnie dostanie drugiego SMS-a zachęcającego do pozostania w kontakcie, z dynamicznie wstawianym linkiem do ostatniego postu na fanpage’u.

Dodatkowo, zwykle w takim SMS-ie pisze się: “PS: Dziękuję za rozmowę. Pozwolę sobie przypomnieć się za 7 dni…”. Po tych 7 dniach aplikacja sama wysyła SMS z przypomnieniem. Treść może wyglądać tak:

“Obiecałem, że po tygodniu zadzwonię i zapytam, czy pojawiły się pytania odnośnie naszej ostatniej rozmowy. Rozumiem, że to może być nieodpowiednia pora, dlatego postanowiłem napisać SMS. Gdyby były jakieś pytania odnośnie naszej rozmowy i oferty na XXXX lub YYYY, to proszę pamiętać, że jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Andrzej”.

Świetnie to też sprawdza się w branży beauty lub np. w pizzerii. Oto przykład. Klient zamówił pizzę w środę o godzinie 18:34 to za tydzień w środę o godzinie 18:24 (10 minut wcześniej) dostanie SMS z przypomnieniem że tydzień temu był głodny i zamówił chrupiącą pizzęe i może teraz też by chciał zjeść coś dobrego?

Call app Pozytywne opinie w Google

Ta aplikacja również przydaje się w sytuacji kryzysowej

Na przykład nie mogłaś -eś odebrać telefonu bo rozmawiasz z klientem i w takiej sytuacji klient dzwoni do innej firmy która znajdzie w Google, Jak już tam zamówi to nie zamówi u Ciebie. Rozwiązanie? Automatycznie wysyłać SMS do każdego od kogo nie odebrano połączenia.
Już nigdy nie stracisz szansy za pozyskanie klienta tylko dlatego że nie mogłaś – eś odebrać telefonu.

Call App - automatyczne wysyłanie SMS do klientów

Call App – automatyczne wysyłanie SMS do klientów

MAM NADZIEJE ŻE SIEDZISZ JAK TO CZYTASZ

Jak nie to usiądź bo możesz zemdleć i będzie katastrofa.  Wyobraź sobie że dziś dzięki tej technologii osoby które do ciebie zadzwonią 15 sekund po tym jak skończą z Tobą rozmawiać widzą Twoje posty i reklamy na Facebooku.  WOW. Tylko dlatego że do ciebie zadzwonili od razu nasz system ich identyfikuje w Internecie i za nimi wyświetla powody (posty) dla których warto współpracować z Tobą.
Jak to działa?
Automatycznie po rozmowie aplikacja pyta się czy to był klient czy nie i  jak zaznaczysz, że to jest klient, jego numer jest przekazywany do aplikacji FastTony Smart i, uwaga, za tą osobą chodzą reklamy. Za tą osobą, jej znajomymi oraz osobami, które szukają podobnych rzeczy w Internecie jak ta osoba, która do Ciebie dzwoniła.

Wyobraź sobie, że dzięki temu możesz docierać do najszerszej grupy odbiorców, czyli takich ludzi jak Twoi obecni klienci. Dlatego, że na Facebooku i w życiu wiele rzeczy jest podobne. Otaczamy się takimi samymi ludźmi, którzy należą do 3 grup:

 1. rodzina,
 2. znajomi z pracy, szkoły, uczelni, sąsiedzi,
 3. ludzie tacy jak my, ludzie o podobnych poglądach, ludzie o podobnym wieku i wartościach a co najważniejsze o podobnym statusie materialnym a co za tym idzie podobnych intencjach zakupowych!

Czyli udało nam się zbudować perpetuum mobile… im więcej osób do Ciebie zadzwoni, tym więcej osób osiągnie reklamy, zatem więcej osób zadzwoni i tak dalej.

A oto ostatnia REWELACJA dla CIEBIE:
Zapewne wiesz jak ważne są opinie w Google. Zapewne wiesz że maja one gigantyczny wpływ na to czy klient zdecyduje się na wykonanie połączenia do Twojej firmy czy nie. A gdybym cię zapewnił, że istnieje technologia która pozwala zbierać opinie od klientów ale TYLKO i wyłącznie opinie na 5 gwiazdek będzie publikować na wizytówkę w Google lub Booksy? Ciekawe? Lepiej? Prawdziwe!

Pozytywne opinie w Google

Pozytywne opinie w Google

Aplikacja Call App wysyła SMS z prośbą o ocenę i linkiem do oceny. Zapewne domyślasz się że robi to … TAK, w pełni automatycznie.
Przykład z pizzerii.

Po 2 godzinach od zamówienia klient otrzymuje SMS z linkiem, w SMS jest prośba by ocenił, jak mu smakowała pizza. Jeśli oceni ją na 1, 2, 3 lub 4, to ocenę i komentarz do oceny dostaniesz na TY maila (ty i tylko ty, nikt inny jej nie zobaczy), ale jeśli oceni ją na 5 i TYLKO na 5, to ta opinia opublikuje się w Google na Twojej wizytówce.

Prawda, że to wspaniałe? To idealne narzędzie do tego, aby mieć same 5-gwiazdkowe opinie.

Podsumowanie: Nowoczesne narzędzia marketingowe dla przedsiębiorców

W świecie biznesu, szczególnie dla tych, którzy niekoniecznie śledzą każdą nowość technologiczną, kluczowe jest znalezienie równowagi między sprawdzonymi metodami a innowacjami, które mogą przynieść realną wartość. Rozumiemy, że zmiana i adaptacja do nowych narzędzi może budzić pewne obawy. Przyjrzyjmy się trzem najczęstszym obiekcjom zakupowym i jak je rozwiać:

1. “To zbyt skomplikowane”: Nowoczesne narzędzia marketingowe, takie jak FastTony Smart, Forsant.io, FastTony Post i Call App, zostały zaprojektowane z myślą o prostocie użytkowania. Ich intuicyjne interfejsy i zautomatyzowane procesy sprawiają, że nawet osoby nieśledzące najnowszych trendów technologicznych mogą je łatwo obsługiwać.

2. “To zbyt kosztowne”: Te narzędzia są dostępne w przystępnej cenie, około 600 zł miesięcznie, co jest znacznie mniej niż wynagrodzenie dla freelancerów czy agencji marketingowych. Zapewniają wysoką zwrotność inwestycji dzięki zwiększonej skuteczności kampanii.

3. “Nie mam czasu na naukę nowego systemu”: Automatyzacja oferowana przez te aplikacje znacząco oszczędza czas, który można przeznaczyć na inne aspekty prowadzenia firmy. Proces uczenia się jest uproszczony, a korzyści z wykorzystania tych narzędzi szybko przekonują o ich wartości.

Bycie przedsiębiorcą wiąże się z ciągłą adaptacją i innowacjami. Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań marketingowych to krok do przodu w rozwoju firmy, usprawniając procesy i otwierając nowe możliwości.

Podsumowując, FastTony Smart, Forsant.io, FastTony Post i Call App tworzą synergiczny zestaw narzędzi, które razem formują kompleksowe rozwiązanie marketing automation. Zapewniają one wszechstronność, od automatyzacji kampanii reklamowych po personalizowane podejście do każdego klienta. Dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą podnieść swój marketing na wyższy poziom, te narzędzia oferują doskonałe rozwiązanie w przystępnej cenie.

PEWNIE to wszystko kosztuje WOREK pieniędzy?

Agencje reklamowe które oferują takie rozwiązanie oczekują wynagrodzenia na poziomie 5.000 do 8.000 miesięcznie a w dużych miejscowościach jeszcze więcej. Ty jednak nie musisz korzystać a agencji, możesz zastąpić ją Sztuczną Inteligencją za .. około 600 zł miesięcznie! TAK! To wszystko o czym czytałaś – eś czyli:

 1. Tworzenie postów i grafik
 2. Tworzeni reklam i ich optymalizacja na Facebooku
 3. Tworzenie reklam i ich optymalizacja w Google
 4. Wysyłanie SMS
 5. Zbieranie opinii
 6. I wiele wiele więcej co opisaliśmy tylko podstawowe funkcje np. pomijając masowe wysyłanie SMS na święta za 0,00 zł …Chcesz w końcu mieć święty spokój i profesjonalnie prowadzone kampanie reklamowe które przynoszą klientów. Dołącz do FastTony.
  Dołącz do tych przedsiębiorców, którzy nie tylko są sprytni ale i oszczędni bo za 600 zł miesięcznie otrzymasz 4  aplikacje FastTony aby w pełni uniezależnić się od freelancerów i agencji.
  Dołącz do FastTony i już za kilka dni zobaczysz pierwsze efekty kampanii a potem będzie tylko lepiej.

Skontaktuj się z nami

Reprezentujesz agencję reklamową?

Rejestrując się, potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez FastTony zgodnie z Polityką prywatności.