FastTony: Jak tworzyć kampanie dla sklepu internetowego

Jeśli mam być szczera, to nie wyobrażam sobie, by biznes miał funkcjonować bez reklamy na Facebooku, czy Instagramie. Wiem, jednak, że wciąż są takie firmy, które nie korzystają z tego dobrodziejstwa. Bardzo mnie to smuci.  Postanowiłam, że opisze ci 5 lekcji, które jak wdrożysz, będziesz miał efekt. Mam nadzieję, że zmotywuje Cię to do tego, by zacząć a jak zobaczysz efekty to… już nigdy nie zrezygnujesz z reklam na Facebooku. 

Każdy, kto prowadzi biznes, doskonale wie, jak ważnym elementem jest marketing. Kiedyś marketing małej firmy wyglądał inaczej. Mieliśmy do dyspozycji reklamy w gazecie tzw. stare media tj  reklamy tekstowe, graficzne w różnego rodzaju gazetach i czasopismach. Dla niektórych dostępna była reklama w telewizji. Prawda jest jednak taka, że na tego typu reklamy mogły pozwolić sobie duże, znane i ogólnopolskie marki.

Jednak, że gdy przyszedł Internet i Google dał możliwość tworzenie reklam każdemu, kto ma kartę kredytową, rozpoczęła się rewolucja, która jeszcze bardziej przybrała na sile, gdy do gry włączył się Facebook, a nazwano to mediami społecznościowymi. Dziś w Internecie jest wojna nie tylko na ceny, oferty, ale też woja komunikacyjna a co najważniejsze wojna o Twoją (klienta) uwagę.

Pamiętacie Naszą Klasę? Grono? I pewnie wiele innych portali, których już z nami nie ma. To były portale społecznościowe z “dawnych czasów”. Jednak Social Media na dobre zagościły w naszym życiu w dniu, kiedy w Polsce zaczął działać Facebook. To od niego wszystko się zaczęło.

I trwa nadal. Chwila, od jakiej Mark Zuckerberg zaprojektował zbieranie danych swoich użytkownikach, a następnie udostępnił do nich dostęp każdemu, kto ma konto na Facebooku, była przełomowa! Marketing przeszedł na całkiem inny poziom i stał się bardziej dostępny dla każdego. Począwszy od freelancera do dużej światowej marki.

Pamiętasz, od kiedy masz swoje konto osobiste na Facebooku?

Jak to się stało, że założyłeś je tam? Ja nie! Jednak od momentu, kiedy kliknęłam — zarejestruj, wiele się zmieniło. I zmienia nadal, każdego dnia. I zmieniać będzie. Zmienia się technologia i zmienia się nasze życie i nasze nawyki zakupowe. Przyzwyczajenia i oczekiwania. I to, że się zmienia, dowodzi, że Facebook wciąż się dopasowuje do tych zmian. Nie jest dinozaurem, nie jest artefaktem minionej epoki, jest żywym i błyskotliwie światem zarządzanym przez… Sztuczną Inteligencję. Zatem zaczynamy mieć miejsce, w którym zaraz po Chinach, rodzi się technokracja.

Reklama w mediach społecznościowych to przyszłość Twojej firmy!

Jeśli mam być szczera, to nie wyobrażam sobie, by biznes miał funkcjonować bez reklamy na Facebooku, czy Instagramie. Wiem, jednak że wciąż są takie firmy, które nie korzystają z tego dobrodziejstwa. Bardzo mnie to smuci. Jednak staram się ich zrozumieć. Prawda jest taka, że czasy, kiedy na Facebooku wystarczyło dodać zwykły post ogłoszeniowy i można było już sprzedawać — dawno za nami. To jednak nie znaczy, że teraz nie reklamuje się tak biznesu. Reklamuje się! Jednak trzeba przygotować się do tego lepiej, nie wystarczy spontanicznie wrzucić kotków lub śmiesznego filmu na fanpage. Z przykrością stwierdzam, że pomimo iż nie trzeba dużo przygotowań to większość przedsiębiorców (i agencji) nie robi tego, nie jest w stanie odnaleźć się w rzeczywistości po zmianach w Facebooku.
Czy to oznacza, że Ty, Oni, koledzy, pracownicy nie dadzą sobie rady? NIE!
To proste, trzeba tylko zrobić kilka niezbędnych kroków. Postanowiłam ci je tu opisać. Mam nadzieję, że zmotywuje Cię to do tego by zacząć a jak zobaczysz efekty to… już nigdy nie zrezygnujesz z reklam na Facebooku.

Pamiętasz, jak prosto było założyć fanpage? Widziałeś kurs od Jabłońskiego lub innej osoby, która krok po kroku pokazuje jak należy wszystko ustawić w managerze reklam. Widzisz na ekranie te wszystkie krok i dochodzisz do wniosku, że to za trudne? Gorzej czytasz opinie wielu którzy mówią, że w Twojej branży to nie działa i że nie warto. Guzik prawda. To działa i nie wymaga dużej ilości pracy.

Myślisz, zwariowałam? Robię reklamy w Menedżerze reklam, znam się na pikselach, analizach, targetowaniu, wykluczaniu, kohotach, DPA, konwersji, leadach i setkach inny rzeczy a teraz mówię, że to proste. Mówię, że to proste, bo jest to proste. I niech nie zniechęcają cię kursy online o tym, jak robić reklamy w Ads managerze, które mają nawet 55 h godzin szkoleń.

Poniżej opisze ci coś, co w nowomowie marketingowej nazywa się: ”budowanie mikro konwersji pod targetowanie i lookalike na eventy konwersyjne”. Co to oznacza? Na razie tym nie zaprzątaj sobie głowy przeczytaj punkt po punkcie kolejne rady.

Lekcja 1. Nie sprzedawaj, a buduj relacje z klientem!

Zacznijmy od tego, że zawsze to relacje z klientem były kluczem do sukcesu. I tak pozostanie! Jednak jakiś czas temu wszyscy o tym zapomnieliśmy. I zamiast budować zaufanie, kontakt i pozytywne odczucie postanowiliśmy wciskać ludziom swój produkt – sprzedawać. Więcej i więcej! Tym działaniem osiągamy jedyne odwrotny efekt. Na szczęście zawsze mamy możliwość zejścia ze złej ścieżki i naprawić to, co zepsuliśmy. Możemy to zrobić od dziś. Ty też możesz! Właśnie teraz!

Wystarczy, że na swoim fanpage, profilu na Instagramie, zamiast dodawać kolejnego posta z produktem. I z włączonym CAPS LOCKIEM napis ZAMÓW TERAZ! Dodasz po prostu grafikę o treści „Miłego dnia!” – to tak niewiele, a jednak zmieni wszystko. Uwierz mi albo NIE, nie uwierz mi, tylko sprawdź, że to działa.

Hej, tylko tego posta KUP TERAZ nie dodawaj też jutro. A najlepiej to nie dodawaj go wcale przez kilka najbliższych dni! Dodaj posty z życia swojej firmy, opowiedz o planach na nowy rok, o porażkach z zeszłego roku. Pokaż jak ktoś korzysta z Twojego produktu, korzysta, a nie zachwala! Pokaż jak dużo wkładasz pracy w przygotowanie produktu dla klienta. Przedstaw swoich pracowników lub siebie! Twoi obserwujący na pewno zauważą tę zmianę. I ucieszą się, że w końcu nie chcesz im nic sprzedać, a chcesz się z nimi zaprzyjaźnić. Gwarantuje!

Co dalej?

Promuj te posty! Tak! Wydaj pieniądze na to by promować POSTY, które nie oferują zakupu Twojego produktu. Być może w tej chwili zastanawiasz się czy tracisz czas na ten artykuł albo zaczynasz podejrzewać, że ja mam prowizje od Facebooka za to, że ty więcej kasiorki wydasz na promowanie postów w której przedstawiasz swój zespół. No jest, jednak tworzenie reklamy tylko i wyłącznie sprzedażowej, nie zadziała. Pewnie wielu specjalistów powie mi, że opowiadam bajki. Nie trzeba budować lejka zakupowego. Można od razu uruchomić kampanię na zakup. I działa, bo im działała.

Nawet jeśli zadziała to na krótką metę. Na chwilę. Zgarną tych klientów którzy byli gotowi kupić produkt, skasują swoją agencyjną prowizję i “nara” teraz bujaj się klient… Zwalą to na zmiany w Facebooku, na zmianę algorytmów lub na inne rzeczy, a tak naprawdę wysłali co dało się wyssać ze źródełka i źródełko wyschło! Zabili Twój biznes. No prawie ale teraz musisz poczekać aż kropelka po kropelce znów na kapie woda (klienci) do źródełka.

Dlaczego tak jest? Bo nawet jeśli taka kampania zadziała (sprzeda produkt)  to na pewno nie będzie tak skuteczna, jak być powinna? Czy będzie działała ciągle? Niestety nie. W pewnym momencie wyniki kampanii zaczną spadać. Zamówień będzie coraz mniej. A ty będziesz szukał rozwiązania w grupach odbiorców, kreacjach reklamowych. A może nawet zlecisz audyt. I zapłacisz za niego kilka tysięcy złotych. Wprowadzone zmiany zadziałają — jednak znów tylko na chwile. I historia zatoczy koło. A Ty będziesz stać w miejscu, nie będziesz się rozwijać i rozwijać swojego biznesu. Będziesz wciąż szukał rozwiązania zmniejszonej skuteczności reklam i spadku ilości zamówień! A w pewnym momencie zaczniesz myśleć o zamknięciu firmy, którą budowałeś przez pół swojego życia. Zacznie ogarniać Cię irytacja. Jednak wiesz co…

Jest magiczne zaklęcie które naprawi Twój biznes – to zaklęcie to Abra kadabra hokus pokus — RELACJA z klientem!

Skup się na niej. Zacznij budować relacje i swoich klientów zjednaj nie swoim produktem a tym, kim jesteś, co potrafisz. Zacznij odpowiadać na ich pytania, rozwiązywać ich problemy. A reklamy zostaw sztucznej inteligencji. Do tego została ona stworzona i niech wspiera Cię i Twój biznes. Ty wspieraj swoich klientów.

Sztuczna Inteligencja — FastTony Smart i automatyzacja reklam na Facebooku.

Od kilku miesięcy jestem partnerem FastTony i pracuje między innymi na narzędziu do tworzenia automatycznych reklam na Facebooku. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do niego, w końcu to ja jestem człowiek, jestem piękna i mądra, Co tam będzie mi maszyna mówić jak ja mam “robić” reklamy. Jednak już wiem, że to był błąd. Pracując z FastTony Smartem przez te kilka miesięcy stworzyłam strategię, która działa. A reklamy z wykorzystaniem narzędzia sprzedają. I chciałabym teraz pokazać Ci krok po kroku, jak możesz z niego skorzystać. By i Twoje reklamy działały tak jak moje i moich klientów. I generowały sprzedaż.

Lekcja 2. Promuj posty w FastTony Smart.

Panel Smarta jest bardzo prosty i intuicyjny. Taka jest misja firmy. Ma być prosto, łatwo i wszystko ma robić się samo. I tak właśnie jest.

Zobacz na screenie poniżej, to lista Twoich opublikowanych postów na fanpage. Masz tam informacje o tym, jaki to post. A dokładnie jego typ. Masz dane statystyczne. 

Tak FastTony Smart wygląda w środku.

Masz też przycisk — PROMUJ POST.

Kojarzysz go? Ja tak. Jednak ten magiczny przycisk to nie to samo co PROMUJ POST w Panelu Facebooka. Bez obaw. Możesz go kliknąć i gotowe! FastTony Smart uruchamia reklamę postu opublikowanego wcześniej na fanpage. I tutaj dzieje się magia. Bo narzędzie jest tak stworzone, że:

 • samo dobiera cel kampanii reklamowej na podstawie typu postu na Twoim fanpage
 • reklamę tworzy na podstawie wcześniej utworzonej grupy odbiorców, którą stworzył na podstawie danych z piksela, aktywności na profilu, hurtowni danych, historii reklam i oparciu o best practice od ponad 86.000 użytkowników FastTony
 • do kampanii doda grupę podobnych odbiorców, którą stworzył również na podstawie danych zebranych z ww. źródeł
 • samo optymalizuje kampanię
 • uruchamia ją na podstawie raz wybranych ustawień budżetu i ilości dni trwania kampanii, oznacza to, że mimo tego, że wiele Smart robi za Ciebie, wciąż masz kontrolę
 • samo decyduje o której godzinie zwiększyć budżet a o której go zmniejszyć
 • samo decyduje gdzie najskuteczniej jest wyświetlać reklamę w Twojej grupie odbiorców oraz gdzie jej nie wyświetlać by nie przepalać budżetu

FastTony ma jeszcze jedną magiczna funkcje!

„Magiczne słowo”, ustawiając je w panelu zarządzania. Wystarczy, że publikując post na profilu, użyjesz go w treści, a FastTony Smart sam uruchomi promowanie posta i sam je wyłączy w określonym wcześniej czasie. Genialne? Oczywiście, że tak. Bo nie musisz już ustawiać każdego promowania posta samodzielnie, zastanawiać się nad grupą odbiorców, testować je i tracić czasu i pieniędzy. W ten sam sposób, za pomocą ustalonego magicznego słowa narzędzie ustawi reklamę remarketingową.

Lekcja 3. Twórz kampanie na konwersje w FastTony Smart!

Tu znów Cię zaskoczę — szybko, prosto i skutecznie. Brzmi niewiarygodnie? Być może, jednak tak właśnie jest! I wiesz, co? Ta kampania będzie generować Ci zamówienia w Twoim sklepie. Sprawdziłam to!

W FastTony masz dwie kampanie typu AOA

 • pierwsza to kampania E-commerce
 • druga to event

Na czym polega różnica?

Pierwsza to kampania której nie jesteś w żaden sposób ustawić w Facebooku sama, To kampania w specjalnym modelu który przygotował Facebook dla swoich partnerów gwarantującą bardzo wartościowy ruch na stronę internetową za jak najniższe koszty.

Tej kampanii używaj często aby zwiększyć ruch na stronie, dzięki temu przy niskim koszcie ludzie poznają Twoją ofertę lub przeczytają twoje artykuły (gdy link z reklamy prowadzi do bloga). Tego typu reklamę ustawia się zwykle raz na dwa tygodnie i trwa ona 14 dni. Dzięki temu, sprytowi FastTony Smart i zastosowanych tam optymalizacji kampanii świetni działa przy mikro budżetach np. 20 zł dziennie.

Ta druga kampania czyli AOA event to kampanie ukierunkowana na sprzedaż. Zatem w kroku tym robisz dwie kampanię jedną generującą ruch drugą sprzedażową, kliknij  AOA Event.

 • wybieramy typ kampanii: standardowa lub karuzela (standardowa to reklama z jedną grafiką poziomą prostokątną w rozdzielczości 1200 × 628 lub kwadratowa w rozdzielczości 1080 × 1080
 • dodajemy 5 różnych treści kampanii,
 • wgrywamy 10 różnych, wcześniej przygotowanych grafik, po ich załadowaniu  klikamy je aby przyciąć te grafiki. Ważne można użyć jednocześnie tylko jednego formatu albo prostokątne, albo kwadratowe
 • dodajemy 5 różnych nagłówków i kolejne 5 różnych opisów
 • dodajemy link do naszej strony www lub podstrony
 • dodajemy wezwania do działania (CTA) – tu również możemy dodać kilka
 • wybieramy dostępne zdarzenie piksela (to jest zdarzenie które generuje pixel na naszej stronie www, FastTony automatycznie pobierze ci ze strony listę twoich zdarzeń i ci je wyświetli. Nie musisz ich znać na pamięć)
 • wpisujemy własną nazwę kampanii
 • określamy budżet reklamowy (najlepiej nie mniej niż 20 zł dziennie)  i okres trwania kampanii (maksymalnie 180 dni)
 • Publikujemy reklamę!

I to wszystko — kampania na konwersje jest już gotowa. Nie musisz martwić się o to, jaką grupę odbiorców wybrać. Bo tu tak samo, jak w przypadku promowania posta FastTony sam zrobi to za Ciebie. Dodatkowo na pewno wiesz, że kampanie trzeba optymalizować. Tutaj Cię zaskoczę — tych kampanii nie musisz! Zrobi to za Ciebie FastTony Smart.

Wskazówka ode mnie!

Spotykałam się z ludzi po szkoleniach u tuzów naszego świat marketingowego którzy twierdzili, że wystarczy ustawić jedną kampanię z celem sprzedaż i to już wszystko. Ja się z tym nie zgadzam. OK napisze dosadniej: to wierutna bzdura!

Warto stworzyć Twój własny kampanijny lejek zakupowy. Nie lejek marketingowy, o którym opowiadają pseudo eksperci i szkoleniowcy, którzy w większości przypadków chcą Cię naciągnąć na ich poradnik, książkę czy obsługę. Nie taki lejek, który TYLKO w teorii ma sens przy ruchu na poziomie kilku tysięcy lub kilkunastu tysięcy wejść na stronę z reklamy dziennie. Zrób lejek składający się z 4 reklam.

Ja zalecam byś utworzył 4 kampanie AOA, każda z innym zdarzeniem piksela:

 • Kampania AOA e-commece ze zdarzeniem Content_View (wyświetlenie zawartości)
 • kampania AOA event
  • ze zdarzeniem dodania do koszyka (Add to Card)
  • ze zdarzeniem zakup (Purchage)
  • ze zdarzeniem zakup i zaznaczonym suwaczkiem Remarketing w panelu FastTony
#wtrącenie od Redaktora FastTony: Z naszego doświadczenia przy mikro budżetach (czyli 20-50 zł dziennie) nie da się skutecznie używać tej metody (4 reklamy AOA na raz), dlatego trzeba zrobić dwa AOA, jedno AOA Ecommerce drugie AOA Event.

Pamiętaj, że najlepszy efekt uzyskasz jak do każdej kampanii stworzyć inne grafiki, inne treści dopasowane do tego etapu lejka zakupowego. Możesz też pokombinować i zmienić wygląd kampanii ze standardowego (jedno duże foto) na karuzele (wiele małych zdjęć obok siebie), to zwykle ma zastosowanie przy sklepach typu ecommerce w którym mają z tej samej kategorii kilka produktów. I wiesz, co jest fajne? Każda kampania AOA, jeżeli dodasz do niej maksymalnie 10 grafik, 5 treści, 5 opisów i 5 nagłówków, Smart stworzy dla ciebie 1250 wersji reklamy w ramach jednego budżetu. Tak, w ramach 30 zł dziennie!  Tworząc 4 kampanie, każda z innym, zdarzeniem pixela masz łącznie 5 000 reklam dla swojego sklepu. Pomyśl, czy tworząc kampanie ręcznie z wykorzystaniem Ads managera jesteś w stanie to realnie zrobić? Pewnie, będzie Ci trudno. Bądź nawet nie jesteś w stanie. Dzięki FastTony nie musisz też pamiętać o optymalizacji każdej kampanii i zarządzaniu budżetem bo FastTony zrobi to za Ciebie.

Jeszcze jedno! W kampanii AOA masz możliwość skalowania budżetu. Oznacza to, że masz możliwość w każdej kampanii, którą masz dostępną w menedżerze reklam dodawać lub zmniejszać budżet. Pamiętaj jednak by nie zwiększać go o więcej niż 20%  co jakiś czas, w odstępie nie mniejszym niż 24 godziny.

Dlaczego używać obu kampanii AOA (auto optimized ads)?

To kampania analogicznie taka sama jak AOA Event, tworzysz ja dokładnie tak samo. I ma te same możliwości. Jednak ta kampania to kampania inteligentna, stworzona i dedykowane dla sklepów internetowych i takich firm które potrzebują konwertującego (wartościowego) ruchu na stronie www. Ta kampanie jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu,i jest dostępna tylko i wyłącznie w FastTony Smart, nie da rady zrobić takiej kampanii przez Ads manager. U mnie ten typ kampanii jest obowiązkowy. Traktuję ten rodzaj kampanii jak kampanię podstawową. Pamiętaj by sprzedaż obierać o oba typu kampanii AOA E-commerce tanio zasili twoją stronę nowymi i zainteresowanymi ofertą klientami a AOA event sprzeda Twoje produkty lub usługi. Uruchom obie kampanie  AOA i pozwól sztucznej inteligencji działać dla Ciebie i Twojego biznesu.

Lekcja 4. Poczekaj, żadna kampanie nie uda się bez pixela!

Podczas konfiguracji Twojego Smarta, na pewno widziałeś komunikat o tym, że wymagane jest dodanie małego kodu html do swojej strony www. To tak zwany Pixel. FastTony podczas konfiguracji, na podstawie zasobów Facebooka generuje własny kod analityczny. Pominięcie tego elementu może być kluczowe dla poprawności działania Twoich reklam. Musisz o tym pamiętać. Zarówno Pixel Facebooka, jak i Pixel FastTony to serce twoich kampanii.

To w tym maleńkim kodzie zapisują się wszystkie dane o odbiorcach twoich innych reklam, mikro konwersje na FanPage i zdarzenia w witrynie.

Koniecznie musisz zwrócić na to uwagę, by tutaj wszystko działało poprawnie. Wystarczy jeden błąd w konfiguracji. Niestety kampanie mogą stracić na jakości. A wyniki na pewno będą złe. Już nie raz się o tym przekonałam. Dlatego, chce Cię przed tym ustrzec.

Czy oby na pewno FastTony działa?

Tak, i nie mam tu żadnych wątpliwości. Musisz jednak koniecznie zastosować się do moich porad. Jestem pewna, że efekty reklam będą dla Ciebie zadowalające. Na poparcie moich słów zobacz wyniki moich kampanii. W których zastosowałam moją strategię. Roboczo mogę ją nazwać “Strategia 4 zdarzeń”.

To jeszcze nie koniec!

W FastTony Smart masz jeszcze możliwość publikowania postów na Twoim fanpage. Tutaj masz kilka rodzajów:

 • post typu video
 • post fotografia
 • post link clik
 • post messenger
 • post karuzelowy

Zalecam Ci, prowadzenie regularne postowanie na Twoim fanpage i wykorzystywanie do tego rozwiązania w FastTony, ponieważ da Ci to możliwość stworzenia posta z dodatkowymi możliwościami jak np. dodanie bezpośrednio nagłówka i CTA z aktywnym linkiem np. do Twojej strony. Pamiętaj, gdy tworzysz post, bez względu czy to Facebookiem, czy FastTony, gdy dodasz “magiczne słowo” w treści postu nie musisz już NIC robić. FastTony za Ciebie automatycznie zajmie się cała robota i zrobi kampanię reklamową z wykorzystaniem tego postu. Dzięki temu Twoje treści zostaną pokazane większej ilości osób i zwiększysz swoje zasięgi.

Lekcja 5. Po raz drugi: Buduj relacja z klientem!

Na początku pisałam Ci o budowaniu relacji z klientami. Pamiętaj, by tworzyć treści według strategii 4-2-1. Tutaj możesz posłuchać szkolenia prezesa FastTony p. Daniela Kędzierskiego. Ja uważam, że ten materiał jest genialny, zresztą to nie tylko moja opinia, sam Facebook go docenił i został wyemitowany na oficjalnym fanpage Facebooka w Polsce. (odwiedź teraz)

Możesz mi uwierzyć na słowo, że stosując taką komunikację, i korzystając z moich porad na temat tego, jak wykorzystać Smarta do tworzenia reklam na Facebook i porad Daniela jak publikować na fanpage, efekty będą widoczne bardzo szybko. Twój biznes zacznie się rozwijać i Ty będziesz miał czas na to by rozwijać swoją firmę lub spędzić go z rodziną albo przyjaciółmi.

Ja również jestem klientem FastTony i jako agencja rekomenduje go moim klientom i wykorzystuje go w kampaniach, które prowadzę dla nich. Dzięki temu, że to narzędzie tak bardzo mi pomaga w pracy mogę dużo rzeczy zautomatyzować. Czas, który wcześniej poświęcałam na tworzenie reklam na Facebooku i ich optymalizowanie dziś poświęcam na budowaniu relacji oraz obsługę nowych klientów.

Mam nadzieję, że mój poradnik będzie dla Ciebie pomocny! Że skorzystasz z mojej wiedzy i zastosujesz strategię na reklamy na Facebooku z wykorzystaniem FastTony Smart.

… I w końcu się uśmiechniesz bo będziesz miał jedno zmartwienie mniej – reklamy będą robić ci sie same.

Tego Ci życzę! Powodzenia!

Wioleta Cebulak

Wypełnij formularz i umów się na konsultację!

Reprezentujesz agencję reklamową?

Rejestrując się, potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez FastTony zgodnie z Polityką prywatności.

Niech twoje reklamy robią się same!

Nie trać czasu na robienie, ani na naukę reklam na Facebooku. Teraz zrobi to za Ciebie sztuczna inteligencja, a Ty wreszcie zyskasz czas dla siebie.